Product Education Specialist

5 000‐6 000 zł brutto / mies (UoP)

6 000‐7 000 zł netto (+ VAT) / mies (B2B)

5 000‐6 000 zł gross / month (UoP)

6 000‐7 000 zł net (+ VAT) / month (B2B)

Rekrutacja zdalna Remote recruitment

Jesteśmy firmą produktową rozwijającą własną aplikację webową dla klientów z całego świata. Do naszego działu Supportu szukamy zorganizowanej i samodzielnej osoby z lekkim piórem, której nie straszne jest techniczne słownictwo i rozmowy z deweloperami.

Twoim głównym zadaniem będzie rozwijanie naszej bazy wiedzy, Twoja praca będzie więc ściśle powiązana z nowymi wydaniami w produkcie. Będziesz mieć dużą odpowiedzialność za terminową komunikację do klientów, równocześnie będziemy otwarci na wszystkie Twoje pomysły i możemy Ci zagwarantować duży poziom samodzielności i wpływu na własną pracę.

We’re a a product company developing our own web app for clients from all over the world. For our Support team, we are looking for an organized and a self-guided person who has a good writing flow, is not scared of technical vocab and talking to developers.

Your main task will consider developing our knowledge base. Your work will be closely related to new product releases and you will be responsible for communicating the changes to our clients in a timely manner. We’ll always be open to all your ideas and we can guarantee you a solid dose of independence and impact on your own work.

  • Pełny etat Full time
  • UoP/B2B Employment contract/ B2B
  • Specjalista (Mid) Specialist (Mid)
  • Wrocław, ul. Krakowska 29D Wrocław, Krakowska 29D

Twoje zadania Your responsibilities

  • Edukacja klientów na temat naszego produktu i jego feature’ów: tworzenie instrukcji (również wideo) tłumaczących działanie naszej platformy, budowanie bazy wiedzy z zakresu naszego produktu, proaktywna komunikacja informująca klientów o zmianach w produkcie
  • Śledzenie zmian w aplikacji i bieżące zapoznawanie się z nowymi funkcjami
  • Monitorowanie pytań klientów i rozwijanie sekcji FAQ na podstawie tych najczęściej zadawanych
  • Współpraca z zespołem produktowym w zakresie zbierania szczegółowych informacji na temat nowych feature’ów, update’ów produktowych i marketingowym w zakresie zachowania spójności i tonu komunikacji
  • Educating our clients about our product and its features: creating instructions (including videos) explaining how our platform works, building the knowledge base about our product, proactive communication informing clients about the changes in our product
  • Monitoring changes in our app and ongoing familiarizing with new functions
  • Monitoring questions from our clients and developing the FAQ section
  • Close cooperation with the Product team (collecting detailed info about new features and product updates) and Marketing team (maintaining coherent tone of voice)

Oczekujemy
od ciebie
Our
requirements

  • Świetnie posługujesz się angielskim (pisemnie i werbalnie)
  • Lubisz pisać i zdarzyło Ci się nie raz korygować i formatować teksty
  • Potrafisz upraszczać rozbudowane zagadnienia wciąż zwracając uwagę na szczegóły
  • Bierzesz odpowiedzialność za realizowane zadania i potrafisz przyjmować feedback
  • Wiesz jak efektywnie organizować i planować swoją pracę
  • Lubisz pracę w zespole, cenisz sobie też czas na samodzielne działanie
  • Problemy wolisz od razu rozwiązywać i chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Masz doświadczenie z rozwiązaniami SaaS (np. Spotify, Netflix, LiveChat)
  • You use English fluently (both spoken and written)
  • You like to write and have experience in correcting and formating texts
  • You can simplify extended topics still caring about important details
  • You take responsibility for your work and can receive feedback
  • You can plan and organize your work effectively
  • You enjoy working in a team and appreciate independent work as well
  • You prefer to face possible issues straight ahead and enjoy learning new things
  • You have experience with SaaS solutions (Spotify, Netflix, LiveChat)

Co oferujemy What we offer

Prywatna opieka medyczna

Obejmiemy cię ubezpieczeniem Medicover zaraz po pomyślnym przejściu okresu próbnego.

Budżet szkoleniowy

Chcesz nauczyć się nowej technologii lub podciągnąć umiejętności językowe? Załatwione.

Sprzęt firmowy

Windows, Linux czy Mac? Ty podejmujesz decyzję,
a my zamawiamy.

Firmowa biblioteczka

Korzystaj z ponad 100 książek w naszej biblioteczce lub złóż zamówienie na kolejne pozycje.

Siłownia in-house

Korzystaj z naszej biurowej siłowni by odpocząć od pracy przed komputerem lub zaplanuj trening z bliską osobą w trakcie weekendu.

Płatny urlop

Możesz wykorzystać do 26 dni płatnego urlopu w ciągu roku na należny odpoczynek.

Przytulne biuro

Ceglane ściany, drewniane belki, betonowa podłoga zapewniają wyjątkowy loftowy klimat.

Partnerska relacja z liderem

Cenimy sobie samodzielność i odpowiedzialność, zapewniamy potrzebne wsparcie i mentoring.

Private healthcare

You’ll be able to use Medicover care as soon as you pass the trial period.

Training budget

Want to learn a new technology or brush up your language skills? You got it.

Company library

Browse through 100+ books in our library or place an order for one that isn’t there yet.

Company equipment

Windows or Mac? You choose, we buy.

In-house gym

Use our office gym – even on the weekends.

Paid vacation

Whatever your contract type is, you can use up to 26 days of paid vacation throughout the year.

Cozy office

Brick walls, wooden beams and concrete floor give our office an industrial loft vibe.

Partnership relation with your team leader

We value independence and reliability. We’ll provide the support and mentorship that you need.

Pokaż więcej Show more

Etapy rekrutacji Recruitment stages

image image
image for recruitment in Woodpecker, step 1
1. Przegląd aplikacji1. Applications review
image for recruitment in Woodpecker, step 2
2. Rozmowa zapoznawcza2. Introductory meeting
image for recruitment in Woodpecker, step 3
3. Zadanie rekrutacyjne3. Recruitment task
image for recruitment in Woodpecker, step 4
4. Wybór kandydata4. Choosing the candidate